• FREEMATIC

    Dostawca innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługi klienta i płatności realizowanych za pośrednictwem urządzeń wolnostojących.

Freematic – połączenie wolności i automatyzacji procesów

O nas

Freematic to firma aspirująca do bycia wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługi klienta i płatności realizowanych za pośrednictwem urządzeń wolnostojących, dzięki którym proces ma być prosty i w pełni zautomatyzowany.

W ofercie mamy takie urządzenia jak opłatomaty i automatyczne biura obsługi klienta. Proponowane przez nas rozwiązania ułatwiają formalności i procesy finansowe.

Nasze automaty wyposażone są w specjalistyczne, dobrze zabezpieczone oprogramowania, dzięki którym łatwo je spersonalizować i idealnie dopasować do danego klienta. Wszystkie automaty generują raporty i na bieżąco informują o potencjalnych nieprawidłowościach.

Nasze urządzenia są łatwe w zarządzaniu, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Ich wygląd może być dopasowany do wystroju placówki klienta. Ponadto ekrany naszych produktów mogą być zabezpieczone w specjalną szybę antybakteryjną.

Zaufało nam już wiele instytucji i podmiotów biznesowych. Współpracujemy z bankami, instytucjami finansowymi, urzędami miejskimi i skarbowymi oraz operatorami telekomunikacyjnymi.